Beta HCG 1.6 çıktı hamilelik ihtimali olabilirmiş?

10 kasım adet tarihim 26 kasımda kiyafetsiz sürtünme gerçekleşti 4 aralıkta beta HCG 1.6 çıktı hamilelik ihtimali olabilirmiş adetime beş gün var ama çok stresliyim gerçekleşme ihtimali hala var mi şimdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Sakince regl döneminizi beklemenizi öneriyoruz. Eğer bir haftadan daha uzun süre regl gecikirse testi tekrar ettirmenizde fayda olabilir.