Beta HCG 184.4, Progesteron 6.2 çıktı. Her şey yolunda mı?

Merhaba.Eşimin en son adeti 20 ޞžubatta başladı. 4-5 gün sürdü. 20 Martta adeti gelmediğinden 22 Mart günü test yaptırdık.Beta HCG 133 çıktı.24 Mart günü yapılan testte Beta HCG 184.4, Progesteron 6.2 çıktı.Doktor sıkıntılı dedi.Yumurta tutmamış veya dış gebelik mi var?Yoksa her şey yolundamıdır hocam

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG artışı gebelik için yeterli düzeyde görünmüyor..