Beta HCG 26623,09 kaç haftalk gebelik?

26623,09 kaç haftalk gebelik?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerlerine dair aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulunuyor http://tahlil.com/beta-hcg-degerlerine-gore-tahmini-gebelik-haftasi

s******** :

bete testim 1533.3 çıktı 5 haftalık gebelik olduğunu söyledi doktor kesede göründü fakat kanamam var düşme riskinin yüksek olduğunu söyledi düşmezse kürtaj dedi fakat ilk gebeliğim sizce ne yapmalıyım

Cevap:

Kanama olması tabii ki iyi bir haber değil gebelik açısından.Bu konuda doktorunuzun önerilerine uymalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.