Beta Hcg 34.34 çıktı. Doktor 17 ağustosta bir daha yaptırmamı istedi oda 19.3 çıktı. Ama bana net bir şey demediler . Ben hamile miyim değil miyim bilmiyorum?

Merhaba Benim ilk adet tarihim 18 Temmuz 15 Ağustosta adet olmam gerekiyordu ama olmadım . 15 Ağustosta yaptırdığım Beta Hcg 34.34 çıktı. Doktor 17 ağustosta bir daha yaptırmamı istedi oda 19.3 çıktı. Ama bana net bir şey demediler . Ben hamile miyim değil miyim bilmiyorum . Cevabınız için Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Değerinizin düşmesi hamilelikte beklenmeyen bir durum. Adet gecikmeniz devam ederse gebelik testini tekrar ettirmenizi öneriyoruz.