Beta HCG 3572 çıktı sizce sorunlu mu ve eğer sorunluysa nasıl alınıyor ilaçlamı yoksa kürtajlamı teşekkürler

selamlar. 6 şubat ita adetim başladı ve gecikince doktora gittim 19 marttaki tahlilde betahcg değeri 1762 çıktı ancak doktor betaya göre kese küçük dedi(5mm) 31 martta yani 13 gün sonra ise beta 3572 çıktı sizce sorunlu mu ve eğer sorunluysa nasıl alınıyor ilaçlamı yoksa kürtajlamı teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sadece beta HCG değeri ile  sorun olup olmadığı söylenemez, ultrasonografik bulgularla birlikte değerlendirilmelidir..