beta-hcg 4,1 çıktı. Beklemeli miyim umudum var mı?

Ben 30 yaşındayım. rahim filmii çekildim.sonra doktorum progestan verdi on gün kullandım ilaç biteli 11 gün oldu.Adet 2. günü için aşılama başlatacaktım.Ama bişey yok.Bel ağrısı mide bulantısı arada dengesizlik göğüslede hassasiyet var bugün doktora gittiğimde beta-hcg 4,1 çıktı. Bana sınırda olduğu net birşey söyleyemeyeceklerini söylediler. sorum var mı yok mu beklemeli miyim umudum var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu beta hcg değeri ile hamilelikten söz edemeyiz.