Beta -HCG 42 mIU/mL çıktı. Alanin aminotransferez sonucum 43 Aspartat transaminaz sonucum ise 36 çıktı. Anlamı nedir?

Merhaba ben 17.03.1990 doğumluyum bu ayın 17 'sinde 2 aylık evli olacağım inş.benim sorum şu her ayın 21 ' inde hasta oluyordum olmadım.kanda gebelik testi yaptırdım Beta -HCG ( total hCC ) sonucu 0.42 mIU/mL çıktı. Alanin aminotransferez sonucum 43 Aspartat transaminaz sonucum ise 36 çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Normal Değer: <0,75 ng/ml.Ancak 10 ng/ml ve üstü değerler genellikle hamilelik yönünde bir bulgu olarak değerlendirilmelidir.