beta hcg 49.90 çıktı.dr düşük olabilir dedi yardımcı olurmusunuz.adetim de 12gün geçti

Merhaba benim uyku problemim vardi doktor bana uyku haplari vardi ama ben içmedim ve her doktor sorduğunda ictigimi söyledim ve haftaya kanimi kontrol edecek içip içmediğime bakacak. Acaba bjr hafta icsem daha önce içmediğim belli olurmu ? hcg 49.90 çıktı.dr düşük olabilir dedi yardımcı olurmusunuz.adetim de 12gün geçti

Tahlil.com Cevabı :  Hayır belli olmaz..