Beta HCG 513.8 çıktı gidişat normal mi? Yoksa daha fazla çıkması mı gerekiyor?

Merhaba ben 17eylülde beta hcg testi yaptırdım sonuç 128 çıktı 20 eylülde tekrar yaptırdım 513.8 çıktı gidişat normal mi? Yoksa daha fazla çıkması mı gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Yükseliş düzgün şekilde devam ediyor. Ancak kontrollerinize bir kadın doğum uzmanının doğrudan ve ultrason yöntemini ile incelemesini de eklemelisiniz.