Beta hCG 62.72 olarak çıktı.

Mrb. hamilelik için kan testi yaptırdım. kan sonucu Beta hCG 62.72 olarak çıktı. Durum, pozitif yazıyor tatilden dolayı ultrason yaptıramadım. Acaba kaç haftalık hamileyim. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz kesin birşey söyleyebilmek için çok düşük, 3-4 gün sonra yeniden test yapın gebelikte en az iki katı kadar yükselmesi gereklidir..