beta-HCG :733 en son adetimin ilk günü:21.06.2013 şu anda kahverengi akıntılarım var. şu anda ne yapmalıyım?

eta-HCG :733 en son adetimin ilk günü:21.06.2013 şu anda kahverengi akıntılarım var. şu anda ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz pozitif. Hamilelik olup olmadığının anlaşılması için ultrason ile muayene olmalısınız.