Beta hcg değeri 0.3 iken 1 hafta sonra 0.5 oluoysa hamilelik olur mu?

 Beta hcg değeri 0.3 iken 1 hafta sonra 0.5 oluoysa hamilelik olur mu ilişkinin üzerinden 48 gün geçtikten sonra.(not: tarlusal kullanıp adet olduktan 10 gün sonra yapılan test yanlış sonuç verir mi yardımcı olur musunuz).şu an yasmin kullanyorum ilaç pazartesi bitiyor ama karnımda şişkinlik var

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307

a*********** :

iyı gunler beta hcg degerım cuma gunu 70 dı pazartesı ıse 220.17 çıktı hamılemıyım acaba

Cevap:

Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.