Beta HCG değeri 1428 çıktı. 4. haftaya göre değer yüksek mi?

Sat 7mart bhcg 2ser gun arayla: 30mart;177 1nisan;549 3nisan:1428 degerler yuksekmi. Vajinal ultrsynda dr cok kucuk bisey gordu emin olamadi. Bu degrlere gore kesennn grnmesi gerekmez mi ve 4.haftaya gore degrrler yuksek mi.

Tahlil.com Cevabı : Kese ortalama 5 haftalık gebelikte görülür, sizin SAT nizine göre ortalama 3-3,5 haftalık olması gerekir..