Beta Hcg degerim 0,01 cikti. Test icin erken midir? Tekrar test yapmali miyim. Tesekkurler.

Son adetim 9 Nisan, adetlerim duzenli olarak 29 gunde bir olmaktadir. Yumurtlama tarihim 24 Nisan ilk kan testini 29 Nisan tarihinde gerceklestirdim. Hesaplamalara gore 3. Haftalik gebe olmam gerekirdi ancak Beta Hcg degerim 0,01 cikti. Test icin erken midir? Tekrar test yapmali miyim. Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Evet testi ancak adet gecikmeniz olur ise yapmanızı öneririz..

d*********** :

17 martta ilişkiye girdim norlevo kullandım 25 martta ara kanamam adet gibi oldu 24 nisanda bhcg testi yaptırdım 0.14 cıktı 27 nisanda da adet gördüm hamilelik ihtimalim var mı kan testi güvenilir midir

Cevap:

Adet kanaması gördüğünüz ve gebelik testiniz negatif çıktığı için hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.