Beta HCG değerim 0.05. Gebe olabilir miyim?

Hocam son adet günüm 30 aralık 2013 henüz adet olmadım sancılı geçer benimki ama hiç bir belirti yok beta hcg testi yaptırdım 0.05 yalnız seyreltilmiş beta hcg testi de yapıldı o da 1000 den küçük çıktı değeri acaba gebe olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..