Beta HCG değerim 0,42 geldi. Bu ne demek?

Merhaba hocam bu ayın 17 sinde 3 aylık evli oluyorum en son adetim kasım 21 ve hala adet görmüyorum aralık 27 de beta hcg değerime baktırdım 0.42 çıktı ve doktorum gebelik yok dedi ..ben şuan hala adet göremiyorum kasıklarımda ağrı mide bulantısı ve yemek yiyememe var .gebelik midir bu belirtiler

Tahlil.com Cevabı : Bu belirtiler birçok nedenden olabilir, bu belirtilere göre gebelik vardır denilemez, ancak testi  tekrar yapabilirsiniz..