Beta hcg değerim :1000( bin) çıktı, kaç haftalık sizce?

21 yaşında 7 aylık evliyim son adet tarihim 20 aralık 2014 te idi ocakta beklediğim adetim gecikince 7 şubat 2014 te acilde kan testi yaptırdım bthcg değerim :1000( bin) çıktı.kaç haftalık sizce?ve 17 şubattaki randevumda bebek karından görünürmü kalp atışları duyulur mu ?

Tahlil.com Cevabı :  Sitemizdeki Gebematik'i kullanmanızı öneririz..Bebek 5-6 haftadan itibaren görülebilir..