Beta HCG değerim 108. Hamile miyim?

Hastalığımın üzerinden 1 hafta 10 gun gecmistir son üç gündür is cikisi otobuse bndigimdr midem bulaniyo elim ayagim titriyodu bugun acile gttim tes yapildi korundugum halde hamilesn dediler sonuc ta beta hcg *108 mlu/mL 0-5 yazio hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliğin oluştuğu düşüncesini destekliyor.