Beta HCG değerim 1.4. Hamile miyim?

Merhaba ben erkek arkadsimla 1 ay once ilikiye girdim ama pantolunum ustumdeydi erkek arkadsim ustme bsaldi bn tedrgin oldum acaba bulasmissa diye test yaptrdim kanda beta hcg oranim 1,4 cikti ne demek bu bana acul cewp lutfen korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz hamileliğin oluşmadığını söylüyor.

y******* :

En son 11 subatta adet oldum fakat adet dongum 34 gun civarinda yani duzensiz ayin 15idrar testi yaptm negatif dun yani 23 unde yaptim sonuc pozitif bugun doktora gittim hcg degerim 353 ve vajinal muaynde kese gorunmdi dis geblk yada gelismeyen gebelik olabilir yada daha kucukms yardimci olurmusnz

Cevap:

Kanda Beta HCG testi sonucunu sizin gibi merak eden okurlaımız için günün her saatinde bizlere gerek kalmadan sonuçlarını öğrenecekleri bir GEBEMATİK uygulamamız var.Aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp,GEBEMATİK uygulamamızı ziyaret edin.  Beta HCG değerinizi açılacak ilgili sayfaya girin hamilelik  olup olmadığın, hamilelik  varsa da  tahmini kaç haftalık hamilelik  olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.Tahlil.com doktorlarının sizin için hazırladığı GEBEMATİK ile hamile olup olmadığınızı öğrenmek için tıklayınız...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.