Beta hcg degerim 2392 çıktı gebematik te 5 haftalık çıkıyor

Beta hcg degerim 2392 çıktı gebematik te 5 haftalık çıkıyor ama doktorum 2 haftalık olduğunu söyledi ben şimdi kaç haftalık hamileyim birde çoğul gebelik olma ihtimali var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz yüksek, bu da hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyit edilmesi gerekmekte.Gebematiğe güvenin siz.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftası