Beta hcg degerim 252,63.Sizce benimki düşük mü?

Merhaba.Beta hcg degerim.252.63.gebelik var fakat adetime 2 gun kala degerim.Diger arkadaşların bu günlerde daha yüksek değeri. Sizce benimki düşük mu?normal mi? Çok teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Herkesin bu değeri aynı olamayabilir.Çünkü döllenme dediğimiz olay kişilere göre değişebilir. Sizde ise geç döllenme olduysa kan sonucunuz düşük olabilir. Ancak adetinize iki gün olduğunu söylemişsiniz bu sonuç gayrt iyi bir sonuç.