Beta hcg değerim 4 gün önce 2 çıktı,bugün ise 24,36. Sizce hamile olabilir miyim ,adetim 2 gün geçti?

Beta hcg değerim 4 gün önce 2 çıktı,bugün ise 24,36. Sizce hamile olabilir miyim ,adetim 2 gün geçti?teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz yükseliyor. Bir kaç gün sonra testi tekrarlayarak durumunuzu netleştirebilirsiniz.