Beta hcg değerim: 4268,8 . Henüz kontrole gidemedim?

Beta hcg değerim: 4268,8 . Henüz kontrole gidemedim, kaçıncı haftada olduğum konusunda yardımcı olur musunuz? (Verdiğiniz tabloyu anlayamadım)

Tahlil.com Cevabı : Yukarıdaki tabloyu anlayamadıysanız yapacağımız pek bir şey yok..Gebelik haftasına göre tahmini beta hcg değerleri gayet açık bir şekilde yazıyor