Beta HCG değerim 44 çıktı. Kesin hamile miyim?

 Merhaba ben 12.02.2014 tarihinde hamilelik için kan testi yaptırdım.değerim 44.10 çıktı. doktor hamilesin dedi ama hala inanamıyorum. Kesin hamileyimdir değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamile olduğunuzu gösteriyor. Ultrasonla muayene olduğunuz taktirde çok daha net hamileliğinizi görebilirsiniz.