Beta hcg degerim 483.88 ve kanamam var düşükmü yapıyorum doktor tekrar tahlil istedi bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Her ne kadar Beta HCG değeriniz hamilelik bulgusu olsa da kanama olması da olağan değil.Düşük veya kimyasal gebelik de geçiriyor olabilirsiniz.En iyisi kadın doğum uzmanına düzenli takiplerinizi sürdürmek.