Beta HCG değerim 7,8 çıktı ne anlama geliyor?

Mrb Hocam Adetim 15 gün gecikti. 43 yaşındayım. bugün beta hcg testi yaptı doktor ve sonuç 7,8 çıktı. tam birşey söyleyemem bi daha yapmamız gerekiyor dedi. yardımcı olursanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri 10 u geçmedikçe hamilelikten pek söz edilemez.Bir sonraki test daha net bilgi verecektir.Bu sonoçla hamilelik var diyemeyiz.