Beta HCG değerim 8,8. Sizce bebiş var mı?

Hocam merhaba 14.01.2014 ocak regla oldum 25.01.2014 tarihinde eşimle beraber olduk 2 gün önce kan değerim 8.9 çıktı sizce bebiş var mı ???

Tahlil.com Cevabı :  Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...Gebelik testini uygun zamanda yaptırmayıp erken test yaptıranlarda da bu tür negatif sonuçlar görülebilmektedir.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiğine dair bilgi almak için tıklayınız....

b*************** :

HCG değerim 36,7 çıktı hamilemiyim hocam ?

Cevap:

Hamile olma ihtimaliniz yüksektir, 2-3 hafta sonra ultrasonografik inceleme yapılmalıdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e******* :

Hocam Merhaba ben 2 gun once beta testi yaptirdim 33.84 cikti bugun yaptirdim 11.80 cikti doktorum 2 gun sonra bakcaz dedi bu deger yukselebilirmi? Gebelik olurmu yardimci olabilirmisiniz

Cevap:

Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.

Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.