Beta HCG değerim 911.5. Hamile miyim?

Beta HCG  tahlili yaptırdım sonuç 911,5 çıktı referans 0-5 çıktu

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yüksek, ancak 4-5 haftadan itibaren ultrasonografik inceleme gereklidir..

y********* :

merhaba hocam beta HCG degerim 114,97 hamile olabilirmiyim tskler

Cevap:

Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.