Beta hcg değerim 93.7 çıktı. Kanım 39 dan 35 e düşmüş kritik bir durum var mı?

Son adetim 19 mayıs..daha 1 hafta var regl olmama.. Pazartesi günü beta hcg değerim 23.7 çıktı gebelik var fakat dış gebelik de olabilir,tutunamayadabilir dedi doktor.takip edelim değeri dedi. çarşamba günü beta hcg değerim 93.7 çıktı.kanım 39 dan 35 e düşmüş kritik bir durum var mı? Doktor çok telaşlıydı.

Tahlil.com Cevabı : ޞu anda ciddi bir durum yok takip etmek gereklidir..