Beta-hcg degerim 987,54 çıktı birde mlu/ml : 0-5 var hamile miyim. hamileysem yaklaşık ne kadarlık hamileyim?

Beta-hcg degerim 987,54 çıktı birde mlu/ml : 0-5 var hamile mıyuım. hamileysem yaklasık ne kadarlık hamileyim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....