Beta HCG değerim normal bir gebeliğe işaret ediyor mu?

slm benim bhcg değerim 03.05.2013 yani dün 104.15 çıktı. son adet tarihim 02.05.2013 değerim normal bir gebeliğe işaret ediyormu lütfen yanıtlayın ve birazcık kanamam var şu anda akıntıya dönüştü acaba yerleşme kanamasımı?

Tahlil.com Cevabı : Beta hcg sonucunuz pozitif çıkmış, gebeliğin olup olmadığının anlaşılması için ultrasonla muayene olmalısınız.