Beta hcg değerlerim 75 - 285 - 666- 2100 olarak devam ederken keseyi gördük fakat bebk gorunmedı?

Benım beta hcg değerlerim 75 - 285 - 666- 2100 olarak devam ederken keseyi gördük fakat bebk gorunmedı ardından 3 gun sonrakı değerim 1600 oldu değerim düştü ama kanama yok agrı sancı yok doktorum dıs gebelıkte olabılır dedı sızce değerimin yükselme olasılıgı mevcutmdur. durum ılk aşılamam idi...

Tahlil.com Cevabı : Önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi detaylı bilgi verecektir