Beta hcg degerlerim normalinden yavas artiyo ama degerlerin artisi gittikce daha cok artmaya basliyor.

 Beta hcg degerlerim normalinden yavas artiyo ama degerlerin artisi gittikce daha cok artmaya basliyor.İlk baslarda % 30 u artarken simdi % 60 ı kadar artmaya basladı 2 haftadır baktiriyorum bu sekilde artmasi iormal gebelik sansi getrr mi

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerlerinizin kaç olduğunu da belirtmelisiniz.Sonuçları görmeden bir şey diyemeyiz.