Beta HCG nin sürekli iki katına mı çıkması gerekiyor.yoksa bu normal bir sonuçmu.sizce gebelik sonlanıyormu sonucu nasıl değerlendiriyorsunuz.

11/04/2014 tarihinde tüp bebek tedavisiyle transfer yapıldı. 21/04/2014 tarihinde beta HCG testi 54,00 (Pozitif) sonuçlandı. 2 gün sonra 7,00 çıktı. Beta HCG nin sürekli iki katına mı çıkması gerekiyor.yoksa bu normal bir sonuçmu.sizce gebelik sonlanıyormu sonucu nasıl değerlendiriyorsunuz.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik sonlanıyor gibi görünüyor..