Beta HCG sonuç 121.98 çıktı bir aksilik yok değil mi endişeleniyorum geçen hafta yaptırmıştım bu testleri bu hafta yükselmiş midir

Ben adetim in üzerinden 1 gün geçtiğinde beta hcg testi yaptırmıştım 61.98 çıkmıştı 2 gün sonra doktorum tekrar yaptırmak dedi ve yaptırdım sonuç 121.98 çıktı bir aksilik yok değil mi endişeleniyorum geçen hafta yaptırmıştım bu testleri bu hafta yükselmiş midir?

Tahlil.com Cevabı : Testi 2 gün ara ile yaptı iseniz artış normal görünmektedir..