beta hcg sonucu 1,20 çıktı. Hamilemiyim?

eta hcg sonucu 1,20 çıktı. Normal adet başlangıcım 30 eylül olması gerekirken 29 eylülde pembemsi bir akıntı geldi. 2 günden sonra da ara ara çok az kahverengi lekelenmeler oluştu.üstüne görme midir? ilerideki günlerde gebelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kan sonucunuza göre hamile değilsiniz. Ancak adetiniz ile ilgili sorun yaşıyorsanız kadın doğum uzmanlığınına görünmenizde fayda var.