beta hcg sonucum 0.239 önceden baktırdığımda 0.1 çıkmıştı

eta hcg sonucum 0.239 öncden baktırdığımda 0.1 çıkmıştı bu sefer 0.239 çıkma sebebi nedir acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif. 0.1 veya 0.239 olması önemli değil.

d******** :

Adı Ölçüm Sonuç R Birim Sonuç Y Min D-D2 Max D-D2 HCG BETA BETA-HCG 0,8 mIU/mL 1 5,5 son regli tarihim 15 nisan gebelik ihtimali varmı?

Cevap:

Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.

Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...

http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.