Beta-hCG sonucum: 3438.76 mIU/mL Positive Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Evet Beta HCG değerinin hamilelik bulgusu

b********** :

merhaba.bugün yaptırdığım kan tahlilimde beta hcg değerin 2381,25 çıktı.tahmini gebelik haftamı yorumlayabilirseniz mutlu olurum.tşk.

Cevap:

Aşağıdaki yazıda bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi/

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e*********************** :

mrb ben gebeyim pazartesi tahlil verdim b.hcg sonucu 1200 idi.salı günü tekrar yaptırdım biz 1500 lerde olmasnı düşünürken sonuç 1154 çıktı. biraz düşmüş değer acaba neden olabilir.bebeği düşürüyor olabilirmiyim.geçen haftada kanamam oldu ama bitti ve herşey normal gidiyordu değer sürekli yakseliyordu ama dün b.hcg değeri düştü. yarın tekrar yaptırcam test. şuanda ne bir kanamam nede sancım falan kesinlikle yok. düşük olunca çok sancı olur diyorlar.

Cevap:

Sonuç olarak Beta HCG değerinde düşme istenen bir durum değil.Ultrason muayenesi bu konuda daha detaylı bilgi verecektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.