Beta hcg sonucum çok az yükseldi sebebi nedir?

 31 günde adet olan bir bayanım aşılama yapıldı.  beta hcg sonucu 11.2 çıktı, 2 gün sonra testi tekrarladık 16 çıktı. Adet süremi bir gün geçince tekrar kan testi yapıldı 73.4 çıktı. Bu kadar az değerlerin artması normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz normale göre az artış göstermiştir, sağlıklı bir gebelik olma ihtimali düşüktür..