Beta HCG SONUCUM<1000 çıktı, bu ne anlama geliyor?

 Beta HCG SONUCUM<1000 ÇIKTI..bu ne anlama geliyor?ayrıca aynı zamanda aynı testi yaptıran ve değeri 630 çıkan birisine ikiz gebelik olma ihtimali söylenmesi doğrumudur??eğer doğruysa benimde o ihtimalim var mı demektir bu? cevap bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizin sayısal bir değer olması lazım. 1000 den küçük ise hamilelik lehine ancak ikiz veya tek gebelik olduğu konusunda ultrason fikir vermektedir.