beta hcg tahlilim 20.16 çıktı. Regl oldum. Hamile miyim?

Merhaba 28 gün de bir adet görüyordum fakat 2 ay üst üste 31 günde bir görmeye başladım.son adetim 22 mart Bu ay 27. günde yaptırdığın beta hcg tahlilim 11.75 çıktı.Dr um 5 gün sonra tekrar yaptırmam gerektiğini söyledi bugün tekrar yaptırdım 20.16 çıktı sonuç ama eve gelince regl oldum.Hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz oldukça düşük ve kanamanız oldu ise gebelik yok demektir..