Beta hcg test sonucum <0.100 mlU/ml referans aralığı hamile olmayanlar için <5,3 mlU/ml reglim çok az ve çok kısa sürdü diye yaptırdım?

eta hcg test sonucum <0.100 mlU/ml referans aralığı hamile olmayanlar için <5,3 mlU/ml reglim çok az ve çok kısa sürdü diye yaptırdım. üstüne olma durumu olabilir mi?ancak acaba testi erken yaptırmış ve sonuç bu nedenle az çıkmış olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz gebelik düşündürmüyor.Gebelik testini adetinizde en az 5 günlük gecikme sonrası yaptırmalısınız