Beta HCG testi adetliyken doğru çıkar mı?

 Hocam, beta testi adetliyken doğru çıkarmı bugun adetımın 4. günü ve kesildim normalde 7 gün adet görüyodum ben. beta tahlilim 0.01 çıktı normal adet gunumde ve normal kanama şeklinde adet gördüm fakat erken bitti sebebi gebelik olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Adet görürken beta hcg testi yapılmasının hiç bir anlamı yok, adet görülmesi zaten hamilelik olmadığını gösterir.Boş yere test yapılmış, zaten negatif çıkmış.Hamilelik yok.