Beta HCG testi yaptırdım sonuç 2.0 çıktı. Hamilelik riskim var mı?

15.03.2014 te adet gördüm .Eşimle 30 martta birlikte olduk 07.04 yani bugün beta HCG testi yaptırdım sonuç 2.0 çıktı. Hamilelik riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif çıkmıştır..

k********** :

3 Mayıs tarihinde arkadaşım son adet dönemine girdi cinsel beraberliğimiz bulunmaktadır. 3 Haziran döneminde yapılan beta hcg testi değeri 1.20 çıkmıştır ve şuan periyodik döneminde 5 günlük bir gecikme söz konusudur gebelik riskini nasıl yorumlarsınız ? Lütfen soruma yardımcı olunuz

Cevap:

Geç döllenme olabilir, adet kanaması başlamaz ise 3-4 gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.