Beta hcg testi yaptırdım. Sonucum 2 çıktı. Jinekolog haftaya tekrarlayalalım dedi

iyi günler aranıza yeni katıldım. üroloji polikliniğine olduğum muayene sonucundan dr.um ilaç yazacaktı fakat gebelik beklediğim için yazmadı. ilacı kullanmam gerektiğinden ilişkiden 7 gün sonra beta hcg testi yaptırdım. sonucum 2 çıktı. jinekolog haftaya tekrarlayalalım dedi yorumunuzu rica edyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif çıkmış. Kadın doğum uzmanınızın dediği gibi testinizi tekrarlayın.