Beta HCG testini sağlık ocağında yaptırdım testi aile hekimim test sonucunda hamilesin dedi.Bu doğru mudur?

Merhaba hocam hormon testimin sonucu beta hcg (total hcg) degeri 377.60 son adet dönemim 11.06.2014.sağlık ocağında yaptırdım testi aile hekimim test sonucunda hamilesin dedi.Bu doğru mudur?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....