BETA HCG yaptırdım.Sonuç aşağıdaki gibidir. BETA HCG 2662 mIU/mL< 5.5 mIU/mL Hamilemiyim değilmiyim acaba?

merhabalar,ben dün BETA HCG yaptırdım.Sonuç aşağıdaki gibidir.BETA HCG 2662 mIU/mL< 5.5 mIU/mLHamilemiyim değilmiyim acaba?eğer hamileysem kaç haftalık olduğunuda belirtirseniz çok sevinirim.Cevabınızı acilen bekliyorum...İYİ ÇALIŞMALAR;

Tahlil.com Cevabı : Hamilesiniz Yukarıdaki yazıyı dikkatli okursanız tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz