beta hcg ye de bakıldı ve 15 çıktı. adet olmama daha 1 hafta var.

3 ay önce yapılan tahlilde tsh yüksek çıktı, ertesi gün normadi. kontrol altında tutmak için her ay düzenli olarak tahlil yapılıyor. dün yapılan tahlilde beta hcg ye de bakıldı ve 15 çıktı. adet olmama daha 1 hafta var. bu sabah bel ağrısı ile birlikte kahverengi akıntı geldi. neler oluyor anlamaım.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592Beta HCG değeriniz şu an itibariyle hamilelik olmadığını gösteriyor.