Beta-hcgm 325.91 cikt doktur hamilelik poztf ama değeri düşük dedi acaba hamile değil miyim..

Merhaba beta-hcgm 325.91 cikt doktur hamilelik poztf ama değeri düşük dedi ve 1hafta sonra gel kan testini tekrar yapalim dedi 1hafta geçmiyor acaba hamile değil miyim

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun söylediği gibi Beta HCG'deki artışın ve gebelik kesesinin görülmesi olmadan yorum yapılamaz..