Beta sonucun 1.20 negatif çıktı. Kasık ağrılarım ve akıntım var adetim de geçti hamilelik olma olasılığı var mıdır tekrar test yaptırmalı miyim?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre test sonucunuz  negatif yani gebelik yok anlamındadır. İlişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Şikayetleriniz başka nedenlere bağlı olabilir,eğer devam eder ise bir kadın doğum doktoruna muayene  olmanızda fayda var